PROFESJONALIZM ● SKUTECZNOŚĆ● BEZPIECZEŃSTWO KLIENTA

WGN – jest liderem działającym z sukcesem od 25 lat. To największy polski Koncern Biur Obrotu Nieruchomościami.
Dla Państwa pracuje ponad 600  z wieloletnim doświadczeniem agentów, analityków, rzeczoznawców, prawników oraz doradców ds. nieruchomości, inwestycji, finansów i przedsięwzięć deweloperskich w ponad 100 Oddziałach na terenie Polski i zagranicy.

WGN w 2014 roku przeprowadził ponad 5300 transakcji i pośredniczył w sprzedaży nieruchomości o wartości ponad 1,3 mld złotych.  WGN na koniec roku 2014 posiadał w swojej bazie MLS – WGN  oferty nieruchomości o wartości ponad 13,1 mld PLN. WGN posiada zdecydowaną przewagę konkurencyjną na rynku, zapewniając klientom kompleksową obsługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i doradztwa kredytowego. W 2014 roku Grupa WGN osiągnęła obrót ponad 28 mln PLN.
Gwarancją skuteczności WGN jest:

– doskonała znajomość rynku i wysoka jakość usług,

– 25 lat doświadczenia na rynku

– rzetelne analizy rynku pomagające na bieżąco urealniać ceny nieruchomości,
– profesjonalne doradztwo na każdym etapie,
– wielopłaszczyznowa promocja nieruchomości,
– reklama nieruchomości na ponad 250 portalach internetowych, docierająca do obszernej bazy kupujących
– doradztwo finansowe WGN KREDYTY współpracujące z ponad 20 bankami w zakresie kredytowania zakupu
– wyszukanie najkorzystniejszej oferty,
– pomoc w negocjacjach umowy,
– finalizowanie bezpiecznych transakcji.

WGN to fachowość, profesjonalizm i rzetelna informacja, dzięki specjalizacjom w segmentach nieruchomości:
– apartamentowo-mieszkalne – w 2014 r. przeprowadzono ponad 3700 transakcji,
– komercyjne i przemysłowe – specjalność WGN, lider obrotu nieruchomościami dla inwestorów w Polsce,
– zabytkowe – silna pozycja WGN w tym segmencie, dzięki dostępowi do klientów z rynku międzynarodowego,
– obsługa przedsięwzięć deweloperskich – obecnie WGN obsługuje ponad 250 przedsięwzięć deweloperskich,

WGN posiada licznych fachowców zapewniających kompleksową obsługę deweloperów od doradztwa przy projektowaniu inwestycji, poprzez  jego realizację, wielopłaszczyznową reklamę i marketing, kończąc na sprzedaży i przekazaniu nieruchomości klientom.

WGN obsługuje cudzoziemców w języku angielskim i niemieckim.

Usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami zapewniają klientom WGN rzetelną i bezpieczną obsługę. Profesjonalizm i wysoki standard gwarantuje Znak Jakości ZJ WGN oraz Znak Jakości ISO 9001.
W Konkursie „Jakość Roku” organizowanym przez wydawcę „Biznes Raport” w Dzienniku Gazeta Prawna oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A, decyzją Kapituły, WGN został laureatem Nagrody JAKOŚĆ ROKU 2012 kategorii usługa. Nagroda została przyznana za kompleksowe doradztwo w obrocie nieruchomościami dla firm i konsumentów zgodnie z jakością ZJ WGN.
W 2014 r. WGN otrzymał tytuł SYMBOL 2014 w kategorii ROZWÓJ BIZNESU, nadany przez Redakcję „Monitora Rynkowego” Dziennika Gazeta Prawna oraz „Monitora Biznesu” dziennika Rzeczpospolita.

Prezentacja nieruchomości powierzonych WGN ma zasięg globalny i wielopłaszczyznowy:
– na portalu www.wgn.pl w 65 wersjach językowych. W 2014 roku portal odwiedziło ponad 2,3 miliona osób, a liczba odsłon wyniosła aż 246 milionów.
– w systemach MLS – w międzynarodowej komputerowej bazie ofert MLS-WGN (Multiple Listing System WGN) – system wielokrotnej wymiany ofert nieruchomości oraz informacji i współpracy pomiędzy biurami WGN.
– w najpopularniejszych branżowych serwisach – każda zgłoszona nieruchomość ukazuje się w ponad 250 portalach.
w wydawnictwach Grupy WGN:

„APARTAMENY REZYDENCJE” – ogólnopolski tytuł przedstawiający ponad 500 ekskluzywnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem, takich jak: apartamenty, lofty, rezydencje, wille, luksusowe domy, posiadłości, pałace, dwory, zamki oraz kamienice. Ponadto wewnątrz numeru „A&R” są cenne informacje, analizy, raporty i opinie nt. obrotu nieruchomościami zabytkowymi, rezydencjalnymi i apartamentowymi.

Kwartalnik „APARTAMENTY REZYDENCJE” dostępny jest w Salonach Prasowych, Empik, Relay, InMedio, Świat Prasy oraz w salonach prasy Ruchu i Kolportera, dodatkowo dystrybuowany jest na największych targach nieruchomości w Polsce i na świecie.

 

 
„PROPERTY JOURNAL” to europejski miesięcznik biznesowy wydawany w języku polskim i angielskim. „Property Journal” prezentuje najaktualniejsze informacje z rynku nieruchomości w Polsce, w Europie i na świecie oraz nieruchomości dla inwestorów rynku komercyjnego i mieszkaniowego.  Wydawcą PJ jest Polska Giełda Nieruchomości Sp. z o.o,, a współredaktorami są Grupa WGN i European Property Institute.

„Property Journal” jest partnerem medialnym i uczestnikiem największych imprez targowych w Polsce i w Europie, m.in. konferencji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, międzynarodowych targów MIPIM w Cannes i Expo Real w Monachium.

 

 

„INVESTMENT PROPERTIES WGN” zawiera wybrane lukratywne nieruchomości komercyjne. Skierowany jest do inwestorów z rynku międzynarodowego.To kilkaset nieruchomości: tereny inwestycyjne, kamienice, hotele, pensjonaty, obiekty przemysłowe, hale, biurowce, lokale handlowo-usługowo-biurowe, pałace i zamki. Katalog wydany jest w języku angielskim i polskim. „I P WGN” dystrybuowany jest między innymi na największych Targach Nieruchomości na świecie: MIPIM w Cannes i Expo Real w Monachium.

 


– udział Grupy WGN na targach nieruchomości:
Grupa WGN w ciągu roku kalendarzowego bierze udział w wielu edycjach targów nieruchomości lokalnych jak i na międzynarodowych, w tym największych Targach Nieruchomości Inwestycji i Finansów na świecie jak MIPIM w Cannes na wiosnę i EXPO REAL w Monachium jesienią każdego roku.
 

Partnerem strategicznym Grupy WGN jest amerykański Koncern Obrotu Nieruchomościami Realty Executives International.

Dzięki tej współpracy WGN przeprowadza transatlantyckie transakcje.

Wśród zadowolonych klientów WGN jest ponad 80 000 osób, firm i instytucji z ponad 70 krajów zarówno z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, doradztwa inwestycyjnego, w celu najkorzystniejszego lokowania kapitału jak i szerokiego, międzynarodowego marketingu.

 

Współpraca z WGN to oszczędność czasu, pieniędzy oraz optymalizacja transakcji klienta.